Optymalne przyswajanie

  Optymalne przyswajanie

  Przygotowując się na zbliżające się 20-lecie marki na rynku, Plusssz wykreował nowy standard w segmencie preparatów witaminowych, kładąc jeszcze większy nacisk na aspekt optymalnego przyswajania substancji aktywnych. Korzystając z technologii Actilease®, sprawiamy, że witaminy Plusssz są doskonale chronione w procesie technologicznym i znakomicie się przyswajają.

  Czytaj więcej

  Plusssz Zizzz Q-blends

  Plusssz Zizzz Q-blends

  To gwarancja europejskiego pochodzenia witamin Zizzz i zapewnienia najwyższej jakości preparatów. Skład został jeszcze lepiej dostosowany do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym.

  Czytaj więcej

  Plusssz Care

  Plusssz Care

  Powstaje linia preparatów funkcjonalnych, odpowiadających na potrzeby konsumentów w profilaktyce codziennych dolegliwości. Plusssz Care „Lekkie Nogi” wspiera osoby z efektem zmęczonych i ciężkich nóg.

  Plusssz Gold

  Plusssz Gold

  To kolejne rozszerzenie marki o tonik przeznaczony dla osób po 45 roku życia, pragnących cieszyć się aktywnym życiem.

  Plusssz Lady

  Plusssz Lady

  Marka Plusssz rozszerza się o linię witamin dedykowanych zdrowiu i urodzie kobiet.

  Naturalne barwniki

  Naturalne barwniki

  Plusssz jako pierwszy preparat na rynku stworzył produkty wyłącznie z naturalnymi barwnikami. Portfolio Plusssza poszerzyło się o produkty z luteiną, potasem. W nowej linii pojawiły się również przezroczyste etykiety, które pozwalają kontrolować zapas tabletek w tubce.

  Fusion System

  Fusion System

  Plusssz stworzył dwuwarstwową tabletkę, która w najbliższych latach stała się standardem nie tylko dla samej marki ale całej dla konkurencji. Jedna warstwa zawierała kompleks niezbędnych witamin w dawce 100% dziennego zapotrzebowania. Druga warstwa zapewniała dostarczenie do organizmu minerałów według indywidualnych potrzeb każdego z naszych konsumentów.

  Plusssz zizzz

  Plusssz zizzz

  Na rynku pojawiły się witaminy Plusssz dla dzieci z grafiką bajek Disneya, szybko stając się jednym z liderów rynku witamin dla małych dzieci.

  Plusssz Clasic

  Plusssz Classic

  Powstała linia graficznie nawiązująca do klasycznego Plusssza, ale komunikująca podstawowe substancje aktywne: magnez, calcium, multiwitamina.

  Plusssz Balance

  Plusssz Balance

  Kompeks witamin Plusssza został zbalansowany i dostosowany do aktualnych potrzeb konsumentów. Unowocześniono logo i etykiety.

  Plusssz

  Plusssz

  Na polskim rynku pojawiają się witaminy Plusssz w formie musującej i od razu stają się liderem w tej kategorii produktów.

Technologia Plusssz

Zastosowana w produkcji Plusssz technologia Actilease® umożliwia mikrokapsułkowanie substancji aktywnych w bezpiecznej skrobiowej otoczce. Zabezpiecza ona zawartość przed utlenieniem oraz pozwala utrzymać najwyższą jakość składników. Standaryzacja wielkości cząsteczek Actilease® wpływa na bezpieczeństwo transportu substancji aktywnych w układzie pokarmowym aż do momentu wchłaniania.

Powłoka Actilease® zapewnia też najlepsza przyswajalność. Docierając do żołądka, skrobiowa otoczka rozpuszcza się, uwalniając zawarte w niej substancje aktywne, tak aby mogły zostać optymalnie wchłonięte przez organizm. Dzięki temu Plusssz łączy najwyższą biodostępność ze znakomitą stabilnością, nawet tych substancji aktywnych, które nie rozpuszczają się w normalnych warunkach.

Q-Blends to znak jakości gwarantujący najwyższe standardy produkcji i wieloetapowe badania jakości witamin i składników mineralnych. Bezpieczeństwo pochodzenia składników i ich staranne wyselekcjonowanie całkowicie eliminują ryzyko technologiczne, szczególnie ważne w produktach dedykowanych dzieciom. Q-blends to także pewność, że w produkcie zastosowano wyłącznie kompleks witamin pochodzenia europejskiego.